Grįžti į viršų

Esame patikimi. Baldų rinkoje sėkmingai dirbame jau daugiau nei 16 metų. Esame aptarnavę tūkstančius mūsų parduodama produkcija ir teikiamomis paslaugomis patenkintų klientų.
Esame oficialus minkštų baldų gamintojo LIBRO atstovas Lietuvoje, turintis vienintelę LIBRO prekės ženklo firminę parduotuvę visoje Lietuvoje, todėl būsite tikri, kad įsigijote išties kokybišką gaminį iš patikimų rankų.
Tiek su minkštų baldų gamintoju LIBRO, tiek su kitais mūsų parduodamų prekių gamintojais bendradarbiaujame tiesiogiai, todėl savo pirkėjams galime pasiūlyti pačią geriausią kainą.
Saugu ir paprasta pirkti internetu. Norėdami įsigyti prekę mūsų internetinėje parduotuvėje, Jums nereikės pildyti ilgų registracijos ir prisijungimo formų. Pakaks pateikti pageidaujamos prekės užsakymą ir mes su Jumis susisieksime!


Išsirinkę patikusią prekę, nurodykite pageidaujamą prekės kiekį ir pridėkite prekę (-es) į pirkinių krepšelį.
Daugelio LIBRO minkštų baldų modelių audinys ir modelio pusė gali būti keičiami. Tokiu atveju, paspaudus mygtuką „PASIRINKTI AUDINĮ IR PRIDĖTI Į KREPŠELĮ”, žemiau atsiradusiame lange pasirinkite pageidaujamą kairinę arba dešininę modelio pusę ir pasirinkite atskirų baldo elementų (A, B, C, ...) audinių spalvas iš aukštos kokybės audinių nuotraukų galerijos. Nurodykite pageidaujamą prekės kiekį ir pridėkite prekę (-es) į pirkinių krepšelį.

Pasirinkus norimas įsigyti prekes ir pridėjus jas į prekių krepšelį, peržiūrėkite savo prekių krepšelio informaciją ir spauskite mygtuką „TĘSTI >>“.
Atsiradusiame lange užpildykite pirkėjo informacijos laukelius ir pateikite užsakymą. Per 1 darbo dieną su Jumis susisieksime Jūsų nurodytais kontaktais, kad galutinai suderintume užsakymą ir aptartume prekių pristatymo sąlygas.Apmokėti užsakymą reikės tik po to, kai su Jumis susisieksime (per 1 darbo dieną) Jūsų nurodytais kontaktais, galutinai patvirtinsime užsakymą ir išsiųsime Jums išankstinę sąskaitą apmokėjimui (jeigu prekėms taikomas avansinis apmokėjimas).
Apmokėjimas už prekes vykdomas Jūsų pasirinktu būdu, t.y. arba apmokama visa užsakymo suma, arba 30 % nuo užsakymo vertės avansinė įmoka. Avansinis apmokėjimas nebūtinas prekėms, kurias turime sandėlyje.
Užsakymo apmokėjimas atliekamas banko pavedimu ir / arba grynais pinigais pristatymo metu (esant galimybei). SVARBU! Mokėjimo paskirties laukelyje būtinai nurodykite savo užsakymo numerį. Sąskaitos rekvizitai: gavėjas - UAB PAULUMA, A/S: LT697300010070489975, bankas - AB Bankas Swedbank, įmonės kodas - 148430870, mokėjimo paskirtis - Jūsų užsakymo numeris.

Pateikdami užsakymą, pasirinkite pageidaujamą prekių pristatymo būdą: 1) nemokamas atsiėmimas iš sandėlio Panevėžio mieste, arba 2) nemokamas pristatymas Jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) (kaina derinama individualiai).
Visus užsakymus, kai tik jie atvyksta pas mus, galite nemokamai atsiimti iš mūsų sandėlio Panevėžyje. Atsiimdami prekes turėkite su savimi librobaldai.lt Jums atsiųstą užsakymo lapą.
Pasirinkę pristatymo paslaugą Jūsų nurodytu adresu, būtinai nurodykite tikslią prekių pristatymo vietą. Apie prekių pristatymo paslaugos kainą informuosime Jūsų nurodytais kontaktais per 1 darbo dieną, kai tik pateiksite užsakymą.
Kiekvienos prekės preliminarus pristatymo laikotarpis nurodytas prekės aprašyme. Visuomet stengiamės užsakymus įvykdyti kaip galima greičiau. Prieš baldų pristatymą visada susisiekiame su klientu suderinti tikslų pristatymo laiką.
Baldus pristatome iki Jūsų namo arba iki tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas.
Esant galimybei, papildomai galite užsisakyti baldų užnešimo paslaugą.
Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti, dėžėse, tačiau prie baldų pridedama išsami ir aiški jų surinkimo instrukcija.
Atsiimdami ar priimdami prekes, būtinai patikrinkite prekių kiekį ir būklę.

Kiekvienos librobaldai.lt parduodamos prekės pagrindinės charakteristikos nurodomos šios prekės aprašyme.
Visoms librobaldai.lt parduodamoms prekėms suteikiama gamintojo garantija, kurios terminus ir sąlygas rasite prekių aprašymuose, garantiniuose talonuose ir kituose Jums pateikiamuose prekių įsigijimo dokumentuose.
Įsigijus prekę, prieš ją surenkant, būtina prekę atidžiai apžiūrėti. Prekės atsiėmimo ar perdavimo metu ir / arba prekės garantijos galiojimo laikotarpiu (24 mėn.) pastebėjus prekės trūkumus, prašome Jūsų juos nufotografuoti ir atsiųsti mums nuotrauką el. paštu uzsakymai@librobaldai.lt - taip greičiau galėsime išspręsti susidariusius nepatogumus.
Tuo atveju, kai grąžinama gauta ne ta prekė, kuri buvo užsakyta, ir / arba prekė su kokybės trūkumais, įsipareigojame savo sąskaita tokią prekę pasiimti ir ją pakeisti analogiška tinkama preke. Jei analogiškos prekės pasiūlyti negalėsime, grąžinsime visus už prekę sumokėtus pinigus.
Visa informacija apie garantinį aptarnavimą teikiama telefonu +370 683 14146 arba el. paštu uzsakymai@librobaldai.lt.

Siekiant, kad įsigyti baldai Jums tarnautų kuo ilgesnį laiką, būtina tinkamai juos prižiūrėti ir jais naudotis.

Internetinėje parduotuvėje librobaldai.lt lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją. Mes pripažįstame ir gerbiame kiekvieno pirkėjo, kuris atlieka užsakymą internetinėje parduotuvėje librobaldai.lt, teisę į privatumą. Pirkėjo asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas ir kiti užsakymo pateikimo metu nurodyti asmens duomenys) renkami ir naudojami prekių ir / arba paslaugų užsakymų apdorojimui arba kitų prisiimtų sutartinių įsipareigojimų vykdymui.
Pirkėjų duomenys renkami apibrėžtais ir teisėtais tikslais, tvarkomi sąžiningai ir tiksliai, naudojant saugias priemones, apsaugančias šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo arba kitų neteisėtų veiksmų. Mūsų įmonės asmens duomenų apsaugos politiką galite rasti paspaudę šią nuorodą: Asmens duomenų apsaugos politika. Asmens duomenų tvarkymo taisyklės apibrėžtos PREKIŲ PIRKIMO - PARDAVIMO SUTARTIES 2 priede.
Mes įsipareigojame neatskleisti Jūsų asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus įgaliotus paslaugų teikėjus, teikiančius prekių pristatymo arba kitas, su užsakymo tinkamu įvykdymu susijusias paslaugas, kuriems užsakymo įvykdymui būtina tokio pobūdžio informacija. Visais kitais atvejais pirkėjo asmens duomenys tretiesiems asmenims gali būti atskleidžiami tik Lietuvos Respublikos teisės aktų numatyta tvarka.
Mūsų svetainėje naudojami slapukai, kad užtikrintume Jums teikiamų paslaugų kokybę. Slapukų politiką galite rasti paspaudę šią nuorodą: Slapukų politika.KOKYBIŠKI GAMINIAI

Internetinėje parduotuvėje ir "LIBRO baldai" salone prekiaujame tik kokybiška produkcija, kuriai suteikiame 2 metų garantiją.

Minkštiems LIBRO baldams naudojami šiuolaikiški ir patvarūs audiniai, dirbtinė oda. Internetinėje parduotuvėje rasite didelės raiškos šių audinių nuotraukas, kad išsirinkti baldus namuose būtų dar paprasčiau.

PATOGUS IR SAUGUS PIRKIMAS INTERNETU

Saugiam pirkimui internetu pritaikėme šiuolaikišką svetainę.

Jūsų patogumui prekes pristatome visoje Lietuvoje. Prekių atsiėmimas iš sandėlio Jums nieko nekainuos.

Internetu baldus įsigysite ypač paprastai ir greitai.

ŠIUOLAIKIŠKAS SALONAS

"LIBRO baldai" salonas įsikūręs Panevėžyje, patogioje pasiekti vietoje.

Salone Jūsų laukia itin didelis gamintojo LIBRO minkštų baldų pasirinkimas. Čia taip pat rasite ir korpusinių baldų savo namų svetainei bei miegamajam. Mūsų konsultantai visada Jums patars ir padės išsirinkti.