Grįžti į viršų

Nuo 1990-ųjų sėkmingai veikianti įmonė LIBRO gamina aukštos kokybės medžiaginius ir odinius minkštus baldus. LIBRO gaminiai pasižymi moderniu dizainu, dideliu funkcionalumu ir priimtina kaina.

Didžiausi LIBRO prekybos tinklai jau daugelį metų veikia Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje, todėl didžiuojamės galėdami pristatyti šio gamintojo produkciją ir Lietuvos rinkai.

LIBRO baldų gamybos procese naudojami tik aukščiausios kokybės komponentai. Baldų apmušalams kruopščiai atrenkami šiuolaikiški ir patvarūs audiniai - gobelenas bei dirbtinė oda. LIBRO baldų kolekcijos kuriamos atsižvelgiant į naujausias dizaino ir technologijų tendencijas - taip pasiekiamas geriausias rezultatas.

Įsigiję bet kurį LIBRO gaminį, būsite tikri, kad nusipirkote išties kokybišką baldą, kurį naudosite ir kuriuo džiaugsitės ilgą laiką.


Mūsų salonas - tai nuo 2015 metų veikianti gamintojo LIBRO atstovybė Lietuvoje, Panevėžyje.

„LIBRO baldai” salone rasite didžiąją dalį LIBRO gaminių modelių, visus audinių ir eko odos pavyzdžius, čia Jums suteiksime visą reikiamą informaciją apie LIBRO produkciją, visada patarsime ir padėsime išsirinkti.

Salone prekiaujame ir kitų žinomų gamintojų korpusiniais baldais svetainei ir miegamojo kambariui. "LIBRO baldai" salone Jūsų laukia didelis svetainės sekcijų, miegamojo ir prieškambario spintų, komodų (indaujų) bei žurnalinių staliukų pasirinkimas.

Maloniai kviečiame apsilankyti!
Libro baldai

Libro baldai salonasPalikite mums žinutę!
KOKYBIŠKI GAMINIAI

Internetinėje parduotuvėje ir "LIBRO baldai" salone prekiaujame tik kokybiška produkcija, kuriai suteikiame 2 metų garantiją.

Minkštiems LIBRO baldams naudojami šiuolaikiški ir patvarūs audiniai, dirbtinė oda. Internetinėje parduotuvėje rasite didelės raiškos šių audinių nuotraukas, kad išsirinkti baldus namuose būtų dar paprasčiau.

PATOGUS IR SAUGUS PIRKIMAS INTERNETU

Saugiam pirkimui internetu pritaikėme šiuolaikišką svetainę.

Jūsų patogumui prekes pristatome visoje Lietuvoje. Prekių atsiėmimas iš sandėlio Jums nieko nekainuos.

Internetu baldus įsigysite ypač paprastai ir greitai.

ŠIUOLAIKIŠKAS SALONAS

"LIBRO baldai" salonas įsikūręs Panevėžyje, patogioje pasiekti vietoje.

Salone Jūsų laukia itin didelis gamintojo LIBRO minkštų baldų pasirinkimas. Čia taip pat rasite ir korpusinių baldų savo namų svetainei bei miegamajam. Mūsų konsultantai visada Jums patars ir padės išsirinkti.