Grįžti į viršų


Vertinantiems funkcionalius sprendimus ir norintiems susikurti jaukų interjerą.

MILTON - tai šiuolaikiškas baldinis audinys, atsparus dilimui, pasižymintis puikiomis hidrofibinėmis savybėmis.

Pasirinkimui siūlome 8 stilingas MILTON audinio spalvas. Švelni medžiagos tekstūra ir smulki struktūra leidžia kūrybiškai derinti tos pačios kolekcijos audinius tarpusavyje, taip išlaikant estetinį vientisumą. MILTON audiniai yra vidutinio standumo, todėl juos taip pat galite rinktis ir kaip dekoratyvinį apmušalą pagalvėms.

Bene didžiausias MILTON audinių privalumas yra WATER REPELLENT technologija. Vandeniui atspari audinio danga apsaugo medžiagą nuo išsiliejusių skysčių įsiskverbimo į audinį, todėl šiuos baldų apmušalus itin lengva valyti ir prižiūrėti.

Svoris: 300 g / m2
Sudėtis: 97% poliesteris, 3% nailonasASTON Maxi Clean - tai ne tik patvarus baldinis audinys, bet ir maloni liesti, veliūrą primenanti medžiaga.

ASTON audinių gamyboje naudojama šiuolaikiška MAXI CLEAN technologija, kuri palengvina audinio priežiūrą ir apsaugo nuo skysčių absorbavimo į medžiagą. ASTON Maxi Clean audinys ypač rekomenduojamas šeimoms su mažais vaikais.

Svoris: 400 g / m2
Sudėtis: 100% poliesterisLARGO audiniai išsiskiria savo struktūra, primenančia natūralią odą, tik priešingai nei oda, LARGO audinys yra švelnus, malonus liesti ir visiškai neslidus.

Tvirtas ir patvarus, atsparus dilimui bei spalvos pasikeitimui, o tuo pačiu ir elastingas LARGO audinys idealiai tinka visų tipų minkštų baldų ar jų segmentų apmušalams. LARGO audiniai lengvai derinami su kitomis švelnios tekstūros baldinėmis medžiagomis.

Pilki ir rudi LARGO audinių atspalviai suteiks baldui elegancijos, o interjerui - jaukumo.

Svoris: 380 g/m2
Sudėtis: 100% poliesteris


KOKYBIŠKI GAMINIAI

Internetinėje parduotuvėje ir "LIBRO baldai" salone prekiaujame tik kokybiška produkcija, kuriai suteikiame 2 metų garantiją.

Minkštiems LIBRO baldams naudojami šiuolaikiški ir patvarūs audiniai, dirbtinė oda. Internetinėje parduotuvėje rasite didelės raiškos šių audinių nuotraukas, kad išsirinkti baldus namuose būtų dar paprasčiau.

PATOGUS IR SAUGUS PIRKIMAS INTERNETU

Saugiam pirkimui internetu pritaikėme šiuolaikišką svetainę.

Jūsų patogumui prekes pristatome visoje Lietuvoje. Prekių atsiėmimas iš sandėlio Jums nieko nekainuos.

Internetu baldus įsigysite ypač paprastai ir greitai.

ŠIUOLAIKIŠKAS SALONAS

"LIBRO baldai" salonas įsikūręs Panevėžyje, patogioje pasiekti vietoje.

Salone Jūsų laukia itin didelis gamintojo LIBRO minkštų baldų pasirinkimas. Čia taip pat rasite ir korpusinių baldų savo namų svetainei bei miegamajam. Mūsų konsultantai visada Jums patars ir padės išsirinkti.